GAB, bestickservis, 53 delar, silver, "Gammel Fransk". Stockholm, 2000-tal.

Bestående av:
12 gafflar, 18,5 cm, 534 gram.
12 knivar, 21 cm, 1000 gram.
12 skedar, 18,5 cm, 632 gram.
5 skedar, 16 cm, 248 gram.
12 kaffeskedar, 12,5 cm, 266 gram.
Totalvikt 2680 gram.

Flera nästintill oanvända. Några med slitage och smärre repor.

Utropspris
5 000 SEK