Bestående av:
12 gafflar, 18,5 cm, 534 gram.
12 knivar, 21 cm, 1000 gram.
12 skedar, 18,5 cm, 632 gram.
5 skedar, 16 cm, 248 gram.
12 kaffeskedar, 12,5 cm, 266 gram.
Totalvikt 2680 gram.
Flera nästintill oanvända. Några med slitage och smärre repor.