Belysning Golvlampor
1171880
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Golvlampa, 1900 talets andra hälft

Mässing, med ställbar ljusarm. Höjd 178, längd 100, skärmens diameter 35 cm.

Bucklor, slitage, lampskärm lös. Ej funktionstestad.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK