Möbler Övrigt
1171894
BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets senare hälft.
Biblioteksstege, 1900 talets senare hälft

Mahogny, två steg, runda fötter, bredd 42, djup 45, höjd 33,5 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK