1171985
Arne Tegelman
(1907-1981)
Arne tegelman, olja på duk, signerad

ARNE TEGELMAN, olja på duk, signerad.

Kvällstämning, 45 x 60 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
250 EUR