ELON ARENHILL HÄNGE 18K vitguld m 1 briljant ca 0,15 ct, 6 g, Malmö 1988
Ca 2,5 x 1,5 cm.
Slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK