Belysning Taklampor
1172220
TAKLAMPA 1970/80-tal
Taklampa 1970/80-tal.
Taklampa 1970/80-tal.
Taklampa 1970/80-tal.

Sex ljuspunkter, skärmar av förkromad metall, höjd ca 154, diameter 26 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK