JAN NALIWAJKO, olja på duk, signerad J. Naliwajko och daterad 1971.
Modell. Även daterad J. Naliwajko 1971 à tergo. 120 x 90 cm.
Helhetsintrycket är mycket gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK