Design Övrigt
1172617
TONI NYSTRÖM, rya, signerad OH daterad 1936. Ca 130x106 cm.
Toni nystrÖm, rya, signerad oh daterad 1936. ca 130x106 cm

"Jalokivi". (Ädelsten)Modell för Finska handarbetets vänner.

Åldersrelaterat slitage.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
210
2 240
233
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (5 bud)
9 sep 14:48
210 EUR
9 sep 14:48
200 EUR
9 sep 11:51
180 EUR
3 sep 21:30
170 EUR
3 sep 19:25
150 EUR