SÄNGAR, ett par, Otto Schulz, Boet, 1930-tal.

Betsad björk, lister i mahogny. Märkta "Boet". Yttermått: l 206, b 107, h 77.

Slitage, ställvis något hårdare.

Utropspris
5 000 SEK