BÄGARE, 3 st, silver. Bl.a. GAB, 1960/70-tal.

Två invändigt förgyllda. En med relief dekor av blommor. Höjd 11,7-16 cm. 516 gram.

Slitage.

Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

91. Hans Hedberg, skulptur, äpple, Biot, Frankrike.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK