Omonterad. 6 st hyllor med vajrar, bredd 52 cm, djup 22 cm. 12 hyllplan 50 x 18 cm, 24 hyllplan 50 x 16 cm.
Märken. Repor. Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10