Smycken Broscher
1172807

Stor brosch och ett par örhängen i form av spindlar

Stor brosch och ett par örhängen i form av spindlar.

vit metall samt glas, mått brosch ca 11.5 X 11.5 cm, mått örhängen ca 4 X 4 cm. Total vikt 68 g. Enligt uppgift Butler and Wilson, 1980-tal.

Bruksslitage. En sten saknas

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Utropspris
2 500 SEK