vit metall samt glas, mått brosch ca 11.5 X 11.5 cm, mått örhängen ca 4 X 4 cm. Total vikt 68 g. Enligt uppgift Butler and Wilson, 1980-tal.
Bruksslitage. En sten saknas
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10