Allmoge
1172838
SKÅP, allmoge, 1800-talets andra hälft.
SkÅp, allmoge, 1800 talets andra hälft

Skåp i målad furu med hyllinredning. Bredd 112, djup 47, höjd 189 cm. Nyckel finns.

Slitage. Färgbortfall. Fläckar. Torrsprickor.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK