HELGE DAHLMAN, olja på pannå, signerad och daterd -67
Jakthundar, 27,5x35,5 cm.
Klubbat pris
220
2 493
230
Utropspris
400 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (3 bud)
12 sep 2019 20:11
220 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
6 sep 2019 21:34
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
6 sep 2019 16:43
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1