ROYAL COPENHAGEN, mat och kaffeservis, 21 delar, porslin. "Musselmalet".

Bestående av:
1 ovalt serveringsfat, 40, längd 31 cm.
8 tallrikar, 1084, diameter 25,5 cm, (3 med nagg).
7 sopptallrikar, 1079, diameter 23 cm. (1 med nagg).
1 sopptallrik, 566, diameter 21,1 cm (nagg).
2 tallrikar, 672, diameter 22,5 cm (nagg).
2 koppar med lock, 64.

Slitage, fåtal med nagg.

Utropspris
3 000 SEK