Konst Modern svensk konst
1172986
Nils Wedel
(1897-1967)

NILS WEDEL, gouache, signerad och daterad -35.

Utan titel. I. 34 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T334
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

4 400
411
455
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
17 sep 12:54
4 400 SEK
17 sep 8:25
4 200 SEK
16 sep 9:26
3 000 SEK
15 sep 20:10
2 200 SEK
15 sep 19:59
2 000 SEK