Konst Grafik
1173081
Ivor Abrahams
(Född 1935)
250
250
250
250
250

IVOR ABRAHAMS, färgserigrafier 4 st signerade och numrerad 181/250

"Oxford Gardens". Bladstorlek 38 x 27 cm. Tryckt av Advanced Graphics, London, med deras blindstämpel. Utgiven av Bernard Jacobson Ltd, London.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T7
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 600
150
167
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
9 sep 21:08
1 600 SEK
9 sep 18:30
811 SEK
4 sep 10:14
300 SEK