Fanerat med teak. Två dörrar med bakomliggande hyllplan. Mittendel med nedfällbar lucka och bakomliggande förvaring, tre lådor under lucka. Bredd 170. Djup 42. Höjd 88 cm.
Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar och fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.