Konst Grafik
1173126
Paul René Gauguin
(1911-1976)
20
20
20
20

PAUL RENÉ GAUGUIN, etsning, signerad och daterad 1953, numrerad 9/20.

Fåglar, plåtstorlek 33 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T31
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

165
1 760
183
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
12 sep 20:49
165 EUR
11 sep 21:42
150 EUR
10 sep 21:14
140 EUR
9 sep 21:38
130 EUR
7 sep 17:01
120 EUR