Konst Grafik
1173128
Oscar Reutersvärd
(1915-2002)
Oscar reutersvÄrd, litografi, signerad, numrerad épreuve d'artiste

OSCAR REUTERSVÄRD, litografi, signerad, numrerad épreuve d'artiste.

Komposition, 28 x 17 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
250 EUR