Design Övrigt
1173179
BITOSSI, bordslampor, ett par, stengods, Italien, 1900-talets andra hälft.
Bitossi, bordslampor, ett par, stengods, italien, 1900 talets andra hälft

Guldfärgad glasyr och reliefdekor. Etikettmärkta BERGBOMS. Höjd 41 cm.

Ej funktionstestad. Nagg. Lagningar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK