Konst Klassisk svensk konst
1173380
Carl Brandt
(1871-1930)
Carl brandt, pastell, signerad och daterad  99

CARL BRANDT, pastell, signerad och daterad -99.

Skymningslandskap. I. 36 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L126
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 8 timmar
700
66
73
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 750 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
17 sep 22:31
700 SEK