Konst Grafik
1173390
YRJÖ EDELMANN, färglitografi, signerad och numrerad 88/250.
250
250

Bladstorlek 82 x 61 cm. Ej inramad.

Smärre hanteringsveck i ena hörnet. Ej inramad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1
Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 000
281
312
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
12 sep 15:12
3 000 SEK
12 sep 15:11
2 800 SEK
10 sep 17:44
2 000 SEK
9 sep 9:08
900 SEK