Möbler Speglar
1173458
GOLVSPEGEL, Beligen, 1900-talets senare del.
Golvspegel, beligen, 1900 talets senare del

Höjd 175 cm.

Slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
7 322
685
757
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
12 sep 18:01
7 322 SEK
12 sep 18:01
7 122 SEK
12 sep 17:41
6 900 SEK
12 sep 17:41
6 700 SEK
12 sep 17:22
5 600 SEK