LOUIS VUITTON, "Bucket PM", Japan 20th Anniversary Full Vachetta
Vachetta läder. Beslag av mässing. Fodrad med ljus alcantara. Invändigt två fack samt avtagbar pochette i kedja. Märkt "LOUIS VUITTON JAPAN 20th ANNIVERSARY 1998" samt numrerad 0529. Ca 23 x 16 x 25,5 cm. Med dustbag.
Smärre slitage. Fläckar.