TALLRIKAR, två stycken, porslin. Frankrike, Rouard, Paris, 1900-tal.

Motiv av skaldjur och fiskar i grönt och guld. Diameter 23,7 cm.

Slitage, smärre färgbortfall.

Klubbat pris
300
27
28
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
25 sep 2020 17:25
300 SEK