KAARLE (KALLE) LÖYTÄNÄ, olja på duk, uppfodrad på duk, signerad och daterad -20.
Hemkomst. 66,5 x 67 cm.
Ställvis slitage. Krackelyr.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR