GAETANO SCIOLARI, taklampa 1900-talets senare del
För sex ljuspunkter, stomme av metall med slipade prismor, diameter 60, höjd ca 140 cm inkl kedja
Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10