1173649
Juan Sotomayor
(Född 1959)
Juan sotomayor, duk, signerad och daterad 1990 a tergo

JUAN SOTOMAYOR, duk, signerad och daterad 1990 a tergo.

Utan titel. 116 x 89 cm.

Skrapmärken efter tidigare ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13
Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 18 timmar
1 000
94
103
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
20 sep 12:22
1 000 SEK
20 sep 9:59
500 SEK