TISSOT, Pointer date, armbandsur, 35 mm.

Guld på stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1950.

Serienr. 2853105, Boettnr. 6445-8/6446/6603.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Skador på armband/spänne.

Utropspris
10 000 SEK