Guld på stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1950.
Serienr. 2853105, Boettnr. 6445-8/6446/6603.
Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Skador på armband/spänne.