1173902
Nikolai Blinov
(1868-1966)
Nikolai blinov, akvarell, signerad.

NIKOLAI BLINOV, akvarell, signerad.

Kvinnoporträtt. Bildstorlek 37 x 30,5 cm.

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

150
1 617
167
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
7 okt 16:50
150 EUR
6 okt 20:39
55 EUR
2 okt 20:00
50 EUR