Möbler Skåp & Byråar
1173956
TANDLÄKARSKÅP, Baisch, 1900-talets tredje kvartal.
TandlÄkarskÅp, baisch, 1900 talets tredje kvartal

Plåt, dörrar samt lådor, bredd 100 cm, djup 41, höjd 119 cm.

Torkade gummilister, repor, märken, slitage, glashylla med skada.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
3 000
281
312
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
10 sep 17:00
3 000 SEK
10 sep 17:00
2 800 SEK
10 sep 15:53
2 000 SEK
5 sep 19:40
1 000 SEK