ELSA STACKELBERG, däckstol/vilstol, Fri Form, 1900-talets andra hälft.

Däckstol i furu med hjul. Ställbar rygg. Längd 170, bredd 72 cm.

Åldersrelaterat slitage. Rost.

Klubbat pris
4 760
422
441
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
29 aug 2019 9:50
4 760 SEK
29 aug 2019 9:50
4 560 SEK
29 aug 2019 6:48
4 200 SEK
29 aug 2019 6:48
4 000 SEK
28 aug 2019 23:36
3 400 SEK
28 aug 2019 23:36
3 200 SEK
27 aug 2019 7:56
2 200 SEK
26 aug 2019 17:06
2 000 SEK
23 aug 2019 2:59
1 500 SEK
22 aug 2019 22:33
1 000 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02