Bokhyllan har svartlackerade gavlar och är fanerad med teak. Överdel med hyllplan, nedtill med dörrpar och bakomliggande hyllplan. Bredd 89. Djup 40. Höjd 163,5 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.