Konst Grafik
1174259
Lennart Jirlow
(Född 1936)
Lennart jirlow, färglitografi, signerad och numrerad 153/310.

LENNART JIRLOW, färglitografi, signerad och numrerad 153/310.

"Dansen". Utförd 1978. Bladstorlek 65,2 x 47,9 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
5 000 SEK