SOFFBORD "Pont", Lignet Roset 2000-tal.

Längd 110 cm. Bredd 60 cm. Höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
305
3 437
318
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (15 bud)
31 aug 2019 20:35
305 EUR
31 aug 2019 20:33
285 EUR
31 aug 2019 20:30
265 EUR
31 aug 2019 20:30
260 EUR
31 aug 2019 19:52
240 EUR
31 aug 2019 19:47
220 EUR
28 aug 2019 14:39
200 EUR
27 aug 2019 16:13
190 EUR
27 aug 2019 8:32
180 EUR
25 aug 2019 13:21
170 EUR
25 aug 2019 9:27
160 EUR
24 aug 2019 18:41
150 EUR
24 aug 2019 10:58
110 EUR
24 aug 2019 9:20
50 EUR
23 aug 2019 23:18
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977