1174873

TVÅ HANDFÄNGSEL samt RESEUR, 1700/1800-tal.

Reseur mässing i läderfodral. Diameter ca 8 cm. Handfängsel i smidesjärn. Längd ca 26-56 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Ej genomgången.

Utropspris
3 000 SEK
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13