PARTI SILVER, 6 delar, 1900-tal.

Tre skålar med genombruten kant. Saltströare samt saltkar med sked silver och emalj. L 12-17, H 2-4.

Smärre slitage.

Utropspris
700 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

125. Claesson Koivisto Rune, matta, "Forell, vinterstorm", rölakan, ca 722 x 309 cm, signerad AB MMF MC EK OR.
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
Budhistorik
75 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK