ROLAND WILHELMSSON, matbord, Karl Andersson & Söner, Huskvarna.
Runt matbord av massiv furu, kopplade ben. Etikettmärkt design roland wilhelmsson stockholm sweden, manufactured by ab karl andersson & söner huskvarna sweden. Diameter 130, höjd 71 cm.
Slitage. Fläckar. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.