Skåp fanerat med mahogny samt med inläggningar av ljusare träslag. Fällbar lucka med bakomliggande hylla. Bredd 48,5, djup 37, höjd 80 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage, repor, märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.