Barskåp med trästomme, inläggningar av metall i kinesiserande stil. Dörrpar med bakomliggande hylla. Utfällbar klaff. Sidorna med dörrar och bakomliggande hyllor. Bredd 81, djup 40, höjd 97 cm.
Smärre slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.