BARSKÅP, omkring 1900-talets mitt.

Barskåp med trästomme, inläggningar av metall i kinesiserande stil. Dörrpar med bakomliggande hylla. Utfällbar klaff. Sidorna med dörrar och bakomliggande hyllor. Bredd 81, djup 40, höjd 97 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Utropspris
2 500 SEK