1175232
BARSKÅP, omkring 1900-talets mitt.
BarskÅp, omkring 1900-talets mitt.

Barskåp med trästomme, inläggningar av metall i kinesiserande stil. Dörrpar med bakomliggande hylla. Utfällbar klaff. Sidorna med dörrar och bakomliggande hyllor. Bredd 81, djup 40, höjd 97 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
2 500 SEK