1175339
MATTA, antik Shirvan ca 1850-75 ca 294 x 108 cm
Matta, antik shirvan ca 1850-75
 ca 294 x 108 cm.
 ca 294 x 108 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skadade fransar. Skadad kortsida. Slitage. Lagningar. Korrderade partier

Proveniens

Inköpt hos JP Willborg, Stockholm

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK