Allmoge
117537

SLAGBORD. Allmoge, 1800-tal.

SLAGBORD. Allmoge, 1800-tal.

Delvis bemålat. Två slag var av ett trasigt. L 105, b 33 (122 utfälld), h 75.

Sprickor och slitage. Ena bordskivan trasig halv.

Utropspris
1 800 SEK