Allmoge
1175386
SKÅP, allmoge, Jämtland, 1800-tal.
SkÅp, allmoge, jämtland, 1800-tal.

Skåp i delvis ådringsmålad furu. Överskåp med hyllinredning med skedhylla. Underdel med två lådor. Bredd 124, djup 42, höjd 199 cm. Nyckel finns.

Slitage. Färgbortfall. Fläckar. Torrsprickor. Avslag.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
5 200
481
529
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
4 okt 19:25
5 200 SEK
4 okt 19:25
5 000 SEK
4 okt 19:25
5 000 SEK
4 okt 19:25
4 800 SEK
4 okt 19:25
4 600 SEK