Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Silver Övrigt
1175420
DOSA, silver, 1900-tal.
Dosa, silver, 1900-tal.
Dosa, silver, 1900-tal.
Dosa, silver, 1900-tal.
Dosa, silver, 1900-tal.

Oval, invändigt förgylld, med stenar på locket. Längd 5,5 cm, vikt 36 gram.

Smärre slitage. Saknar stämplar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L22
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 600
247
274
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
10 jan 19:11
2 600 SEK
10 jan 19:10
2 400 SEK
10 jan 19:10
2 222 SEK
6 jan 13:31
1 800 SEK
3 jan 7:01
900 SEK