Klockor & Ur Armbandsur
1175667
OMEGA, armbandsur, 14 K, 22 mm.
Omega, armbandsur,
14 k, 22 mm.
Omega, armbandsur,
14 k, 22 mm.
Omega, armbandsur,
14 k, 22 mm.
Omega, armbandsur,
14 k, 22 mm.
Omega, armbandsur,
14 k, 22 mm.
Omega, armbandsur,
14 k, 22 mm.

Manuell, slipat mineralglas, längd 18 cm, Vikt 21,5 g

caliber 620, serienr 24584784, boettnr. 511190

Smärre slitage. Repor. Baksidan med monogram

Maria Granström
Maria Granström
Private Sales. Av Sveriges Handelskamrar förordnad besiktningsman.
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
500 EUR