Manuell, slipat mineralglas, längd 18 cm, Vikt 21,5 g
caliber 620, serienr 24584784, boettnr. 511190
Smärre slitage. Repor. Baksidan med monogram
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10