14K guld, ankargång, plastglas, liten sekundvisare, vikt totalt ca 90.3g.
Serienr: 2003896. Boettnummer 165072
Monogram och insidan av boetten med inskription. Repor. Smärre slitage. Små bucklor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10