Klockor & Ur Armbandsur
1175728
CERTINA, armbandsur, doublé, c:a 34 mm.
Certina, armbandsur, doublé, c:a 34 mm.

Manuell. Stavindex, sekundvisare.

Slitage, sliten förgyllning. Fungerar vid enklare test, funktion kan ej garanteras.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Utropspris
2 500 SEK